Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

"Швидка допомога" дитині у скруті.

Новина
16.04.2024

Щороку тисячі дітей, батьки яких потрапили у складні життєві обставини, потребують тимчасового влаштування. Патронат — це соціальна послуга, завдяки якій дітей влаштовують не до закладів, а в сім’ї професійних вихователів. Дитина перебуває там, поки її біологічні батьки долають скруту або на час пошуку нової родини. Таким чином хлопчик чи дівчинка залишається у своїй громаді, може ходити до своєї школи чи садка, зберігає контакти з родичами. 

 

На сьогодні у Чернівецькій області працюють 8 патронатних сімей, які надають професійний догляд, виховання та реабілітацію дітям, котрі тимчасово не можуть проживати у своїх родинах. Великокучурівська громада потребує патронатних вихователів. 

Для більш детальної інформації можна звертатись за телефоном 380660626473 Косован Наталя, начальник служби у справах дітей Великокучурівської сільської ради.

Сайт служби у справах дітей Чернівецької ОДА https://ssd.bukoda.gov.ua/

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше