Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Про затвердження  тарифів з надання платних послуг, що  надаються КП "ВК Сервіс"

02.12.2022

Повідомлення про оприлюднення проєкту  регуляторного акта «Про затвердження  тарифів з надання платних послуг, що  надаються комунальним підприємством «ВК-Сервіс» Великокучурівської сільської ради населенню та споживачам всіх форм власності на території Великокучурівської сільської об’єднаної територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області»

 

      Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення сесії Великокучурівської сільської ради «Про затвердження тарифів з надання платних послуг, що надаються комунальним підприємством «ВК-Сервіс» Великокучурівської сільської ради населенню та споживачам всіх форм власності на території Великокучурівської сільської об’єднаної територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області» та аналіз регуляторного впливу регуляторного акту.

       Проєкт спрямований  на реалізацію державної політики у сфері благоустрою громади, встановлення та регулювання тарифів та послуг з надання платних послуг для населення, визначення розрахунків економічно-обґрунтованих витрат на послуги з благоустрою території, що надаються підприємством споживачам для погодження тарифів  сесією сільської ради.

      Розробником зазначеного проєкту регуляторного акта є Виконавчий комітет Великокучурівської сільської ради.

      

        Проєкт рішення сільської ради «Про затвердження  тарифів з надання платних послуг, що надаються комунальним підприємством «ВК-Сервіс» Великокучурівської сільської ради населенню та споживачам всіх форм власності на території Великокучурівської сільської об’єднаної територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Великокучурівської сільської ради у рубриці «Регуляторні акти».

       Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу становить один календарний місяць з дня їх оприлюднення. 

      Зауваження і пропозиції до проєкту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі за адресою: 59052, вулиця Головна,  № 1, село Великий Кучурів, Чернівецького району Чернівецької області, організаційно-юридичний відділ сільської ради або надсилати на електронну адресу: v.kuchuriv@i.ua. Телефон для довідок: (03735) 67-3-70.    

Файли

Рішення тарифи на надання платних послуг.pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше