Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Про затвердження  Правил благоустрою території населених пунктів Великокучурівської с/р

02.12.2022

Повідомлення

  про оприлюднення проекту  регуляторного акта

«Про затвердження  Правил благоустрою території населених пунктів  Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області у новій редакції»

      Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Великокучурівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта- проєкту рішення сесії Великокучурівської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території  населених пунктів Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області у новій редакції» та аналіз регуляторного впливу регуляторного акту.

      З метою врегуювання відносин, що виникають у сфері благоустрою території громади, і створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території Великокучурівської сільської ради виникла необхідність на підставі Типових правил благоустрою територій населених пунктів розробити правила благоустрою території Великокучурівської сільської ради.

       Крім того, затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Великокучурівської сільської ради дасть змогу створити прозорі вимоги щодо проведення єдиної політики у сфері благоустрою території, формування сприятливого середовища для життєдіяльності її мешканців, раціонального використання ресурсів Великокучурівської сільської територіальної громади, захисту довкілля.

 

        Розробником зазначеного проєкту регуляторного акта є Великокучурівська сільська рада.

         Проект рішення сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області у новій редакції» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Великокучурівської сільської ради у рубриці «Регуляторні акти».

       Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу становить один календарний місяць з дня їх оприлюднення. 

      Зауваження і пропозиції до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі за адресою: 59052, вулиця Головна,  № 1, село Великий Кучурів, Чернівецького району Чернівецької області, організаційно-юридичний відділ сільської ради або надсилати на електронну адресу: v.kuchuriv@i.ua. Телефон для довідок: (03735) 67-3-70.    

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше