Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Великокучурівській громаді розпочалося голосування за логотип громади, який з розроблявся експертами спільно з робочою групою протягом листопада-грудня 2023 року.

Новина
03.01.2024
Нагадаємо, участь у розробці логотипа могли взяти усі охочі. Потрібно було придумати Великокучурівської СТГ та гарно виглядатиме на різних поверхнях.
Розроблений логотип громади стане його візитівкою і буде використовуватися у рекламних, комунікаційних та інших заходах.
Інтернет-голосування відбувається за цим посиланням та триватиме до 17 січння включно!
Бренд громади розробляється в рамках проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні”, DOBRE. Голос громад - Західна Україна компоненту Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” Програма DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше