Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Третя зустріч робочої групи із напрацювання плану покращення послуги із Поводження із ТПВ в рамках DOBRE 2

DOBRE
12.09.2023

📊Вчора, 11 вересня відбулась третя зустріч робочої групи та експерта з покращення послуг у рамках програми DOBRE Віталієм Жеганським.

🤝 Зустріч була спрямована на: проведення 📈 формулювання стратегічного бачення, критичних питань і бажань громади, з метою створення нових можливостей та спільних рішень щодо конкретних цілей та завдань.

🎯 Були обрані стратегічні цілі та сформовано проєкти, які плануємо втілити, з яких обрали проєкт "Закупівля сміттєвих баків", який будемо реалізовувати в рамках "ДОБРЕ 2"

🔸 Зустріч відбулася у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Великокучурівська ТГ є партнером Програми у Чернівецькій області

Новини на цю ж тему

Було отримано першу партію сміттєвих баків в кількості 936 штук

В рамках проєкту «Закупівля контейнерів для вивозу твердих побутових відходів на території Великокучурівської громади», який реалізується за підтримки Глобал Комьюнітіз, виконавець Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)
DOBRE
29.03.2024

Друге засідання робочої групи із розробки бренду громади

15 грудня у приміщенні Великокучурівської сільської ради відбулась друга зустріч робочої групи по розробці бренду громади, під час якої відбулась презентація ідей логотипів, напрацьованих разом з дизайнером.
Новина
18.12.2023

27 лютого в приміщенні Великокучурівської сільської ради відбувся тренінг «Ефективні комунікації для громади» осіб, зацікавлених у налагодженні ефективних комунікацій у громаді

27 лютого в приміщенні Великокучурівської сільської ради відбувся тренінг «Ефективні комунікації для громади» осіб, зацікавлених у налагодженні ефективних комунікацій у громаді
mediacenter
26.10.2023

🖌 4 жовтня відбулась четверта зустріч робочої групи з експертом з покращення послуг у рамках програми DOBRE - Віталія Жеганського.

🤝 Дана зустріч була досить плідною та була спрямована на: обговорення плану впровадження послуги із поводження із побутовими відходами, моніторинг та оцінювання результатів,а також, комунікаційний план.
DOBRE
05.10.2023

Відбувся тренінг "Управління проєктами в сфері покращення послуг місцевого самоврядування"

Протягом 5-8 вересня у місті Львів відбувся тренінг "Управління проєктами в сфері покращення послуг місцевого самоврядування", в якому взяли участь громади з Чернівецької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Тернопільської областей.
DOBRE
09.09.2023

Друга зустріч робочої групи із напрацювання плану покращення послуги

📊Відбулась друга зустріч робочої групи та експерта з покращення послуг у рамках програми "DOBRE 2" - Віталія ЖЕГАНСЬКОГО.
DOBRE
22.08.2023

Представлення проведення оцінки потреб громади від програми "DOBRE 2"

✅12 червня у залі засідань Великокучурівської сільської ради відбулося представлення проведення оцінки потреб громади, яке проводилося в громаді в 3 етапи.
DOBRE
16.06.2023

Громадське обговорення пріоритетної послуги в рамках програми "ДОБРЕ 2"

Шановні жителі громади! У понеділок 12 червня в залі засідань Великокучурівської сільської ради відбудеться громадське обговорення пріоритетної послуги, яку ми реалізовуватимемо в рамках програми "ДОБРЕ 2" компоненту удосконалення послуг.
DOBRE
10.06.2023

Крок за кроком працюємо над розробкою молодіжного проєкту, який отримає фінансування від Програми USAID DOBRE

Нагадаємо, що за результатами Молодіжних діалогів участі у Великокучурівській громаді молоддю були розроблені пропозиції 10-ти ідей молодіжних проєктів. Наступний етап - проведено онлайн-опитування📊 молоді щодо пріоритетних ідей, серед яких було визначено ТРИ пріоритетні
DOBRE
17.05.2023

Оголошення про початок другого етапу опитування

🔰Протягом березня-квітня в нас відбувалося анкетування з метою визначення потреб молоді🤓 Великокучурівської громади та пріоритетних напрямів розвитку молодіжної сфери🫂
Новина
05.05.2023

У Центрі економічного зростання села Годилів відбулися громадські консультації із активними мешканцями громади

18 квітня у Центрі економічного зростання села Голилів відбулися громадські консультації із активними мешканцями громади для оцінки потреб з удосконалення послуг в умовах воєнного стану.Захід було проведено спільно з товариством «Український народний дім» та програмою ДОБРЕ для оцінки потреб з удос
DOBRE
20.04.2023

Підписання меморандуму про співпрацю між Програмою DOBRE та Великокучурівською СТГ

28 березня 2023 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Програмою «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та Великокучурівською СТГ, який буде діяти до середини 2025 року
DOBRE
29.03.2023

Візит представників програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) у Великокучурівську громаду

До Великокучурівської громади завітали фахівці програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) керівник програми Брайан Кемпбел, заступник керівника Максим Бурдавіцин, регіональний менеджер Андрій Нагорний та Програмний спеціаліст  Марина Дудяк.
DOBRE
29.03.2023

Відновлення використання вуличного освітлення у Великокучурівській громаді

У Великокучурівській СТГ відновили використання вуличного освітлення
Новина
03.03.2023

Завершилась реалізація проєкту «Удосконалення вуличного освітлення» компоненту «Покращення надання послуг» в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Нагадаємо, навесні 2021 р шляхом опитування місцевих мешканців було обрано пріоритетну послугу, яка на думку жителів потребувала вдосконалення, а саме «Вуличне освітлення».
DOBRE
09.02.2023

Великокучурівська громада отримала фото- та відеообладнання в рамках компоненту «Місцевий економічний розвиток (МЕР)» від програми USIAD DOBRE.

В рамках співпраці Великокучурівської сільської територіальної громади з Програмою DOBRE та реалізації проєкту компоненту МЕР, громада отримала сучасне обладнання для облаштування відкритого медіа-коворкінг простору
mediacenter
07.07.2022

Навчальна поїздка у Тернопільську область за підтримки програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»

Протягом 14-15 грудня відбулась навчальна поїздка у Тернопільську область за підтримки програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», для представників Новоселицької, Вашковецької, Великокучурівської, Недобоївської, Мамалигівської, та Глибоцької громад.
Новина
17.12.2021

Тренінги для учнів з питань екологічного виховання

Сьогодні у Великокучурівській ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Володимира Бузенка членами молодіжної ради при Великокучурівській сільській раді було проведено тренінги для учнів з питань екологічного виховання.
Новина
25.11.2021

Відбулася презентація бюджетного симулятора територіальної громади

28 вересня 2021 року в адмінбудинку Великокучурівської сільської ради  відбулася презентація бюджетного симулятора територіальної громади для мешканців. Бюджетний симулятор презентував економіст Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Василь Поворозник.
DOBRE
28.09.2021

Великокучурівська сільська територіальна громада 27-28 вересня 2021 року приймали в гостях своїх менторів Дмитрівську громаду

В рамках Програми менторства Програми DOBRE, з метою налагодження співпраці між менторами та менті для забезпечення найкращих результатів і довгострокового партнерства, Великокучурівська сільська територіальна громада 27-28 вересня 2021 року приймали в гостях своїх менторів Дмитрівську громаду
DOBRE
28.09.2021

Увага! Початок опитування щодо проєкту Стратегії розвитку Великокучурівської СТГ 2021-2029 роки

Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії Великокучурівської СТГ, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.
Новина
27.09.2021

Результати опитування представниками програми «DOBRE»

Надаємо результати опитування нашої громади, яке проводилися в період квітня-травня 2021 р. шляхом проведення персональних інтерв'ю міжнародною компанією Ipsos, на замовлення програми DOBRE.
DOBRE
22.09.2021

Чергове засідання Молодіжної Ради при Великокучурівській СТГ

30.07.2021р. у сесійній залі Великокучурівської сільськоі ради відбулося п'яте засідання Молодіжної Ради.
DOBRE
03.08.2021

Комплексна зустріч Робочої групи та консультантів програми DOBRE Олесі Хомин та Марини Дудяк.

16 липня відбулась комплексна зустріч Робочої групи з Місцевого економічного розвитку з спеціалісткою програми «DOBRE» з компоненту Місцевий Економічний Розвиток (МЕР) Олесею Хомин та програмним спеціалістом Мариною Дудяк.
DOBRE
19.07.2021

Зустріч Робочої групи з Місцевого економічного розвитку з спеціалісткою програми «DOBRE» з компоненту Місцевий Економічний Розвиток (МЕР) Олесею Хомин

24 червня в сесійній залі Великокучурівської сільської ради відбулась зустріч Робочої групи з Місцевого економічного розвитку з спеціалісткою програми «DOBRE» з компоненту Місцевий Економічний Розвиток (МЕР) Олесею Хомин
DOBRE
01.07.2021

Четверте позачергове засідання Молодіжної Ради

29.06.2021р. у сесійній залі Великокучурівської сільськоі ради відбулося четверте позачергове засідання Молодіжної Ради.
DOBRE
01.07.2021

Чергова зустріч членів Молодіжної ради

24 травня в залі засідань Великокучурівської сільської ради відбулася чергова зустріч членів Молодіжної ради, де було представлено результати опитування молоді Великокучурівської громади.
DOBRE
31.05.2021

Презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми  “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” для активних жінок з Великокучурівської ОТГ Чернівецької області

Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».
DOBRE
18.05.2021

Оголошення про початок громадського опитування у Великокучурівській ОТГ

До уваги жителів сіл Годилів, Великий Кучурів, Снячів, Тисовець та Глибочок! З 15  по 31 травня представники Великокучурівської ТГ будуть проводити опитування жителів громад.
DOBRE
15.05.2021

Оголошення про початок опитування для молоді віком від 14 до 35 років з метою дослідження потреб

З метою формування молодіжної політики та дослідження потреб молоді, хочемо поцікавитися Вашими думками щодо розвитку молодіжної ситуації та проведення дозвілля у Великокучурівській громаді.
Новина
07.05.2021

Презентація проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні»

5 травня в «Центрі економічного зростання» с. Годилів (приміщення колишнього клубу) відбулася презентація проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який впроваджується в рамках програми DOBRE.
DOBRE
07.05.2021

Перше засідання Молодіжної ради при Великокучурівській сільській раді

У залі засідань міської ради відбулося перше засідання Молодіжної ради при Великокучурівській сільській раді на якому було обрано голову, заступника та секретаря Молодіжної ради
Новина
07.05.2021
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше